rusiec big    Bank Spółdzielczy w Ruścu
rok założenia 1962
Dzisiaj jest: 18 maja 2024
Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

 

Centrala Banku Spółdzielczego w Ruścu
ul. Wieluńska 42
97-438 Rusiec

tel. 43 676 60 54
fax 43 676 60 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarejestrowany pod nr KRS 0000143879 przez Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 832-10-01-912 REGON 000502782

Nr rozliczeniowy: 92640009
SWIFT CODE: GBWCPLPP

Inspektor Ochrony Danych: Kalina Beśka

tel. 43 676 60 54
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt


 

 

Formularz kontaktowy

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na wysyłanie przez Bank Spółdzielczy w Ruścu na mój adres poczty elektronicznej korespondencji mailowej w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na używanie przez Bank Spółdzielczy w Ruścu mojego numeru telefonu do kontaktów z automatycznych systemów wywołujących w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard

 

Prosimy o zaznaczenie pola poprzez wstawienie znaku „?”. Zaznaczenie pola oznacza udzielenie zgody. Brak zaznaczenia jakiegokolwiek pola oznacza nieudzielenie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest bezpłatne.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA PANA/PANI DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ BANK SPÓŁDZIELCZY W RUŚCU W ZWIĄZKU Z UDZIELENIEM ODPOWIEDZI NA PANA/PANI PYTANIE

 1. [dane administratora danych] Bank Spółdzielczy w Ruścu, ul. Wieluńska 42,  97-438 Rusiec (dalej: Bank) informuje, że jest administratorem Pana/Pani danych osobowych.
 2. [cele i podstawy przetwarzania danych] Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane przez Bank Spółdzielczy w Ruścu za Pana/Pani zgodą wyrażoną w celach każdorazowo wskazanych w klauzuli zgody, np. w celu przesyłania kontaktów mailowych lub kontaktów telefonicznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania odpowiedzi od Banku na przesłane przez Pana/Panią wiadomości.
 3. [odbiorcy danych] Bank Spółdzielczy w Ruścu może ujawnić Pana/Pani dane osobowe podmiotom świadczącym na rzecz Banku usługi prawne i serwisowe.
 4. [okres przechowywania danych] Pana/Pani dane będą przetwarzane doraźnie do chwili przekazania Panu/pani odpowiedzi na przesłaną wiadomość np. dot. informacji o produktach i usługach Banku. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Pana/Panią zgody. Bank pozostawi jednak imię, nazwisko - wyłącznie dla uniknięcia ponownego wykorzystania danych osoby w celach objętych cofniętą zgodą.
 5. [katalog Pana/Pani praw] W granicach przepisów prawa ma Pan/Pani prawo:
  a) dostępu do treści swoich danych,
  b) ich sprostowania,
  c) ich usunięcia,
  d) ograniczenia ich przetwarzania,
  e) przenoszenia danych.
 6. Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 7. Realizacja praw, o których mowa powyżej może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań przesłanych pisemnie na adres Bank Spółdzielczy w Ruścu, ul. Wieluńska 42, 97-438 Rusiec, lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzi, że Bank przetwarza jego dane osobowe z naruszeniem przepisów RODO.

bfg small

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Ruścu objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Nasi partnerzy